Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala Główna

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Domon
Admin
Admin
Domon


Liczba postów : 65
Join date : 01/11/2008

Karta Postaci
Rasa: Wampir Czystej Krwi
HP:
Sala Główna Left_bar_bleue400/400Sala Główna Empty_bar_bleue  (400/400)
PP:
Sala Główna Left_bar_bleue550/550Sala Główna Empty_bar_bleue  (550/550)

Sala Główna Empty
PisanieTemat: Sala Główna   Sala Główna Icon_minitimeNie Lis 02, 2008 3:23 pm

Sala w budynku głównym Związku. Tu przebywają łowcy czekając na nowe rozkazy i ćwicząc swoje umiejętności.
Powrót do góry Go down
http://vampireknight.power-rpg.net
UFo

UFo


Liczba postów : 170
Join date : 02/11/2008

Karta Postaci
Rasa: Łowca Wampirów
HP:
Sala Główna Left_bar_bleue390/390Sala Główna Empty_bar_bleue  (390/390)
PP:
Sala Główna Left_bar_bleue190/190Sala Główna Empty_bar_bleue  (190/190)

Sala Główna Empty
PisanieTemat: Re: Sala Główna   Sala Główna Icon_minitimeNie Lis 02, 2008 8:19 pm

Wylądował w Sali głównej nie daleko wyjścia, gdzie czekał niecierpliwie na towarzysza.
- Niech się szybko zjawi, nienawidzę czekać heh.
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Liczba postów : 16
Join date : 02/11/2008
Age : 30
Skąd : Końskie

Karta Postaci
Rasa: Łowca Wampirów
HP:
Sala Główna Left_bar_bleue390/390Sala Główna Empty_bar_bleue  (390/390)
PP:
Sala Główna Left_bar_bleue180/180Sala Główna Empty_bar_bleue  (180/180)

Sala Główna Empty
PisanieTemat: Re: Sala Główna   Sala Główna Icon_minitimeNie Lis 02, 2008 8:27 pm

Legumir przyszedł wolno tam gdzie mieli się spotkać. Chłopak już na niego czekał, Blade obrzucił go spojrzeniem, jakby chciał zbadać jego kondycję. Przeszedł obok chłopaka, jakby go nie zauważył, ale jednocześnie dając znak by już za nim iść.
Na zewnątrz, gdy nikogo nie było Legumir przycisnął chłopaka do muru jedną ręką, drugą ręką złapał za rękojeść miecza.

- Nie wiem czy mogę Ci zaufać, i nie obchodzi mnie to. Nie prosiłem o ten przydział, więc ustalmy pewne zasady: nie jesteś moim kumplem więc odnoś się do mnie z szacunkiem, i po drugie: wejdź mi w drogę a skończysz jak Ci, których zabiłem. Przemyśl swoje decyzje i nie rób niczego pochopnie, staraj się zachować jasność umysłu. Wampiry nie dadzą Ci czas na reakcję, musisz to w sobie wyrobić.

Po czym puścił go, wsiadł do samochodu, za kierownicą, i czekał na chłopaka aż wsiądzie, nie dając mu szansy odpowiedzi. Czekał, jakby nic się nie stało.
Powrót do góry Go down
UFo

UFo


Liczba postów : 170
Join date : 02/11/2008

Karta Postaci
Rasa: Łowca Wampirów
HP:
Sala Główna Left_bar_bleue390/390Sala Główna Empty_bar_bleue  (390/390)
PP:
Sala Główna Left_bar_bleue190/190Sala Główna Empty_bar_bleue  (190/190)

Sala Główna Empty
PisanieTemat: Re: Sala Główna   Sala Główna Icon_minitimeNie Lis 02, 2008 9:07 pm

Wyszedł przed blok, zmierzał w stronę samochodu nagle znalazł się na ścianie. Momentalnie z jego twarzy zszedł jego głupkowaty uśmieszek, zrobił się całkowicie poważny. Gdy łowca przykładał mu miecz do szyi, ten momentalnie wyciągnął z kieszeni pistolet który w mgnieniu oka znalazł się przy brzuchu Legumira.
- Mam podobne odczucia, wiec nie każ mi cię zabić.
Cały czas patrzyć prosto w oczy Legumirowi trzymając palec na spuście. Po chwili chłopak puścił go i poszedł w stronę samochodu. Ufo jak poparzony zdjął z siebie pokrowiec i delikatnie pogłaskał jego zawartość, na jego twarzy znowu zagościł głupi uśmiech.
- Jeszcze ją podrapiesz ty hultaju.- krzyknął w stronę samochodu- już spokojnie nic ci nie grozi- mówił głaszcząc w tym samym momencie pokrowiec.
Po chwili czułości poszedł do samochodu gdzie zajął swoje miejsce.
Powrót do góry Go down
Legumir

Legumir


Liczba postów : 16
Join date : 02/11/2008
Age : 30
Skąd : Końskie

Karta Postaci
Rasa: Łowca Wampirów
HP:
Sala Główna Left_bar_bleue390/390Sala Główna Empty_bar_bleue  (390/390)
PP:
Sala Główna Left_bar_bleue180/180Sala Główna Empty_bar_bleue  (180/180)

Sala Główna Empty
PisanieTemat: Re: Sala Główna   Sala Główna Icon_minitimeNie Lis 02, 2008 9:17 pm

Wyraził swoje zdanie i już, i co gorsza - miał do czynienia z jakimś maniakiem, który zakochał się w swojej spluwie, na samą myśl zrobiło mu się niedobrze, jak może z takim czymś pracować? Lecz może jednak chłopak wyda mu się pomocny, o ile nie zesra się w gacie na widok wampira.
Odpalił silnik, sprzęgło, bieg, gas i pojechali....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala Główna Empty
PisanieTemat: Re: Sala Główna   Sala Główna Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sala Główna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacje :: Związek Łowców-
Skocz do: